Witaj na stronie P.P.H.U. Bratek Sp. z o.o.  

Bratek - Mieszanki traw, pasza dla ptaków Bielsko-Biała

Producent mieszanek traw i pasz dla ptaków

O firmie

P.P.U.H. Bratek Sp. z o.o.

PPHU BRATEK Sp z o.o. - mieszanki traw bielskoHistoria firmy rozpoczyna się w 1979 r., kiedy oddano pierwszą produkcję krzewów róż dla Spółdzielni Ogrodniczej. Następnie rozszerzono produkcję o drzewa owocowe i ich podkładki.

Obecnie szkółki zajmują ponad 2 ha powierzchni. Nazwa "Bratek" zrodziła się w 1991 r. W ciągu kilku lat działalności "Bratek" rozszerzył swój asortyment wprowadzając materiał siewny roślin ogrodniczych i rolniczych. Firma reprodukuje i kontraktuje trawy gazonowe i łąkowe w kraju i za granicą. Posiadamy umowy dealerskie z kilkoma najlepszymi firmami nasiennymi w kraju, między innymi z PNOS-em w Ożarowie Mazowieckim, POLAN-em w Krakowie i SHR w Nieznanicach.

Współpracujemy także z wieloma firmami zagranicznymi z Niemczech, Szwecji, Holandii, a nawet Australii i Kanady. Pełna gama towarów, przystępne ceny oraz duże zaangażowanie załogi sprawiają, że firma znajduje coraz większe uznanie wśród klientów. 90% asortymentu nasion jest kontraktowana i skupowana w kraju.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma posiada powierzchnię magazynow 1500m2, własne chłodnie - 600m3, silosy zbożowe i laboratorium analityczne.

Masz pytania?  Zadzwoń  !

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Poniedziałek - Piątek 7:00-15:30, Sobota 7:00 - 12:00

33 817-57-75