Witaj na stronie P.P.H.U. Bratek Sp. z o.o.  

Bratek - Mieszanki traw, pasza dla ptaków Bielsko-Biała

Producent mieszanek traw i pasz dla ptaków

Doniczki plastikowe

Form Plastic

Firma została powołana do życia ponad 40 lat temu. Przez tak długi czas wypracowaliśmy metody umożliwiające dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań produktowych i usługowych. Oferta zawiera ponad 300 produktów sklasyfikowanych w kilkunastu grupach produktowych. Ze względu na swoją silną i dobrze zorganizowaną sieć dystrybucyjną, FORM-PLASTIC jest w stanie dotrzeć do każdego polskiego domu. Nasze starannie dopracowane wzornictwo i jakość są doceniane tak przez klientów polskich jak i we wszystkich krajach, do których eksportujemy. Do produktów firmy zalicza się: plastikowe doniczki, wazony, flakony, gazony, skrzynki balkonowe, płotki dekoracyjne, miski, konewki i wiele innych.

P.P.U.H. Bratek Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie niemal cały asortyment produktów firmy.

Lamela

Firma Lamela jest rodzinną działającą od 1986 roku. Od tego czasu Lamela urosła do rangi dużego, znaczącego w branży tworzywowej przedsiębiorstwa. Obecnie firma zatrudnia ponad trzysta osób i produkuje około dwustu wyrobów na rynki całego świata. Siedziba Lameli mieści się Łowiczu, w centrum Polski, co jest dużym ułatwieniem logistycznym zarówno dla klientów jak i firmy.

P.P.U.H. Bratek Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie cały asortyment produktów firmy Prosperplast.

Prosperplast

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

P.P.U.H. Bratek Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie cały asortyment produktów firmy Prosperplast.

Masz pytania?  Zadzwoń  !

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Poniedziałek - Piątek 7:00-15:30, Sobota 7:00 - 12:00

33 817-57-75