Witaj na stronie P.P.H.U. Bratek Sp. z o.o.  

Bratek - Mieszanki traw, pasza dla ptaków Bielsko-Biała

Producent mieszanek traw i pasz dla ptaków

Nasiona ogrodnicze

PNOS

PNOS - polska firma hodowlano-nasienna z tradycjami, jedno z największych przedsiębiorstw nasiennych w kraju. Właściciel ponad 130 odmian warzyw własnej hodowli. Od 1951 roku dostarcza najwyższej jakości nasiona wyselekcjonowanych, polskich odmian, które są dostosowane do naszego klimatu oraz wymagań rynku.

SALIJ Nasiona

Firma nasienna Salnas założona w 1990r. jeste klasyczną firmę rodzinną systematycznie rozwijającą się.

W swojej ofercie posiada nasiona warzyw, osowców oraz kwiatów np. marchew, szczypiorek, szpinak, słonecznik, siedmiolatka, dynia, sałata, burak, aksamitka, bób, rzodkiew, cebula, ogórek, fasola i wiele innych.

P.P.U.H. Bratek Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie cały asortyment produktów firmy.
 

Specjalistyczne Gospodarstwo Nasienne Grzesiak

Specjalistyczne Gospodarstwo Nasienne „Grzesiak” jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją w produkcji materiału siewnego ,której początki sięgają roku 1970.

Gospodarstwo produkuje materiał siewny na obszarze 25 hektarów.  Od 1991 na bazie gospodarstwa powstała firma nasienna która zajęła się konfekcjonowaniem materiału siewnego wytworzonego w gospodarstwie, głównie nasion kwiatów. W ofercie firmy znajduje się około 300 pozycji nasion roślin ozdobnych, ziół i warzyw.

P.P.U.H. Bratek Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie cały asortyment produktów firmy Grzesiak.
 

Polan Kraków

POLAN jest jedną z największych firm hodowlano-nasiennych, działających w branży ogrodniczej. Powstała w 1994 z połączenia dwóch krakowskich firm: Krakowskiej Hodowli Roślin Ogrodniczych (KHNO) mieszczącej i Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa (PNOS). Odziedziczyła tym samym tradycje wywodzącą się z XIX w.

W swoim asortymencie posiada dużą ilość własnych odmian, w tym 112 odmian warzyw w 16 gatunkach i 140 odmian kwiatów w 14 gatunkach. Uzyskanie takiej różnorodności było możliwe dzięki współpracy hodowców firmy z instytucjami naukowymi i ośrodkami badawczymi, a także ok. 400 producentami nasion. Firma POLAN dysponuje również szerokim zapleczem reprodukcyjnym w postaci własnych gruntów i zakładów hodowli.

P.P.U.H. Bratek Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie cały asortyment produktów firmy POLAN.
 

Masz pytania?  Zadzwoń  !

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Poniedziałek - Piątek 7:00-15:30, Sobota 7:00 - 12:00

33 817-57-75